Advertising
Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Zobacz korzyściSalomon X-ADV ESCAPE

399,00 zł brutto


Zapytaj o produkt, rozmiar...


Opis produktu

BUTY

SALOMON X-ADV ESCAPE

Salomon X-ADV Escape to bardzo wytrzymałe buty przeznaczone do narciarstwa biegowego. Nowoczesny design wraz z zastosowanymi technologiami sprawia że ten model buta sprawdzi się na przygotowanym terenie oraz w trudnych warunkach śniegowych poza trasą. Konstrukcja buta zapewnia odpowiednią sztywność, świetny przekaz siły oraz komfortowo trzyma stopę co zapewnia wygodę nawet na dłuższych wyprawach w terenie. Stabilna i wygodna podeszwa zapewniająca odpowiednią elastyczność, wykonana z materiału będącego połączeniem gumy oraz plastiku umożliwia efektowny bieg, a zastosowane ocieplenie wykonane z materiału Thinsulate zapewnia izolacje termiczną oraz ciepło.

 

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

 


Ruchoma cholewka o konstrukcji Smart

Doskonałe podparcie boczne i świetny przekaz sił w butach z serii Combi. Konstrukcja współpracująca z systemem Smart w pięcie buta.

 

 

Salomon BC Fit

Szersza w przedniej części konstrukcja buta. Gwarantuje komfort i uczucie ciepła.

 

Sensifit

Technologia gwarantująca precyzyjne i komfortowe trzymanie stopy. Sprawdza się zarówno w przypadku wąskich, jak i szerokich stóp.

 

 

System sznurowania Quicklace

Uznany system sznurowania firmy Salomon. Jedno pociągnięcie kewlarowej sznurówki umożliwia szybkie i precyzyjne dopasowanie buta.

 

 

SNS® PILOT®

System stosowany w zawodniczych butach przeznaczonych do biegania techniką klasyczną i łyżwową. Dwie osie gwarantują kontrolę i precyzyjny przekaz energii.

 

Autofit

Samomodelująca pianka podnosząca komfort.


Thinsulate

Materiał Thinsulate to bardzo lekkie włokno, ale o doskonałych parametrach termicznych. Absorbuje wilgoć nie tracąc właściwości cieplnych, dlatego doskonale sprawdza się w warunkach wysokiej wilgotności. Jego działanie opiera się na zatrzymywaniu powietrza między kanalikami oraz dodatkowo na odbijaniu ciepła promieniującego z ciała.

 

 

Osłona sznurówek z pionowym zamkiem

Wygodne w użytkowaniu rozwiązanie – zapinana na zamek osłona sznurówek zapobiegająca przedostawaniu się wody i śniegu do wewnątrz buta.

 

W pełni zintegrowany ochraniacz przeciwśnieżny

Rozwiązanie doskonale chroniące przed chłodem i przenikaniem śniegu do wewnątrz buta.

 

SNS® PILOT®2 Leisure

Bardzo stabilna i wygodna podczas chodzenia podeszwa o doskonałym fleksie. Ruchomy punkt montażu wiązań został cofnięty względem przodu buta o 10 mm i znajduje się bliżej śródstopia. Podeszwa wykonana z jednolitego materiału Thermo, będącego połączeniem gumy i plastiku – typowa dla kategorii Touring.

Salomon X-ADV ESCAPE