Advertising
Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Zobacz korzyściAtomic Backland For Women

Wyprzedaż! 1 449,00 zł brutto


Zapytaj o produkt, rozmiar...

Ostatnia sztuka!


Opis produktu

 

BUTY SKITOUROWE

Atomic Backland For Women

 

 

Atomic Backland Women to model dedykowany narciarzom poszukującym innowacyjnych butów o charakterystyce backcountry, w przystępnej cenie. Podobnie jak topowe modele z tej linii, Backland robią wrażenie zarówno swoją niską wagą jak i zastosowanymi w nich rozwiązaniami.


 

Jak na buty o touringowej charakterystyce przystało, zaopatrzono je w szereg rozwiązań gwarantujących maksymalnie naturalny zakres ruchu: beztarciową konstrukcję Pivot, system wymiany języka Quick Click oraz mechanizm Free/Lock 2.0, który uwalnia cholewkę, zapewniając jej niesamowitą ruchomość, w zakresie 74°.

 

 

W przeciwieństwie do innych butów touringowych, w modelu Backland znajdziemy też liczne rozwiązania o charakterystyce all mountains, na przykład dodające dynamiki podczas zjazdu wzmocnienie Carbon Spine i technologię Memory Fit gwarantującą najwyższy komfort.

 

 

Perfekcyjne dopasowanie butów zapewnia też system sznurowania Cross Lace, a poruszanie w terenie ułatwia podeszwa o konstrukcji rocker. Mówiąc krótko, Backland to buty, które ułatwią każdemu rozwijanie skitouringowych umiejętności, w przyjemny i efektywny sposób (z miękkim językiem).

Atomic Backland For Women

Galeria