Advertising
Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Zobacz korzyści

                      Wypożyczalnia nart backcountry

BIELSKO-BIAŁA / KOZY

 

UWAGA :

 

     Ze względu na ograniczona ilość asortymentu  w wypożyczalni przed przyjazdem uprzejmie prosimy o kontakt e-mailowy : autobag@autobag.com.pl lub telefoniczny :

  • 5095049012
  • 338182117


 Serdecznie zapraszamy wszystkich miłosników turystyki aktywnej rozpoczynających nowy sezon i niepowtarzalna przygodę z nartami biegowymi typu backcountry / przełajowymi / do prowadzonej przy naszym sklepie ze sprzętem do narciarstwa biegowego przy ulicy Bielskiej 164 w Kozach k. Bielska-Białej wypożyczalni.


darmowy hosting obrazków

 


  Obecnie turystyczne spacery na nartach backcountry zyskują coraz szersze rzesze swoich zwolenników .I nie chodzi tu już o żadną rywalizację, poprawna technikę, szybkość czy perfekcyjnie dobrane smary.Ważniejsze od tego jest luz, nieograniczona przyjemność z odkrywania dziewiczych, pięknych, zimowych krajobrazów oraz wpólne wędrowanie.

   Nie potrzeba nam do tego żadnej infrastruktury - wielkich parkingów, wyciągów narciarskich, przygotowanych torów.Jednym słowem : gdzie wola tam droga..

  Narty backcountry (przełajowe) pozwalają nam wytyczać własne szlaki dając poczucie niezależności, wolności wyboru, czasami wręcz namiastkę prawdziwej przygody.

  Narciarstwo przełajowe BC można uprawiać wszędzie: w okolicy w której mieszkasz, biegając po leśnych ścieżkach, na nizinach, w terenie podgórskim a także w górachTen rodzaj aktywności fizycznej polecany jest wszystkim - dzieciom, ludziom młodym z ambicjami sportowymi, osobom starszym a nawet seniorom.Nie wymaga wcześniejszych przygotowań, intensywnych treningów ani też specjalnych umiejętności.Po prostu - zakładasz narty i .... ruszasz ! Celem jest kontakt z przyrodą, zdrowie i ruch na świeżym powietrzu.

 

  W wypożyczalni  posiadamy kilkanaście całkowicie nowych kompletów narciarskich typu BackCountry ( narty z wiązaniami, buty, kije ) renomowanych firm : Alpina , Rossignol, Sporten oraz rakiety śnieżne.Dysponujemy zestawami dla dorosłych oraz dla dzieci.

 Prosimy o wcześniejszą rezerwację i podanie parametrów narciarza ( waga, wzrost, nr buta ) w celu doboru odpowiedniego sprzętu.Rezerwacji można dokonywać telefonicznie lub mailowo.

            Tel. 33/8182114 , 509504912

        e-mail : autobag@autobag.com.pl

Wypożyczamy również kufry dachowe do przewożenia nart biegowych.

 

 

  Cennik wypożyczalni

 

 1. wypożyczenie kompletu narciarskiego typu backcountry / narty, buty, kije / :

      

       poniedziałek - czwartek :     40 zł / doba

         piątek - niedziela       :     50 zł / doba

 

 2. wypożyczenie nart BC + kijki

 

       poniedziałek - czwartek :    30 z ł / doba

         piątek - niedziela        :     40 zł / doba

 

 3. wypożyczenie butów backcountry

 

      pomiedziałek - czwartek :    20 zł / doba

        piątek - niedziela        :    30 zł / doba

 

 4. wypożyczenie rakiet śnieżnych

 

     poniedziałek - czwartek  :     15 zł / doba

       piątek - niedziela        :     20 zł/ doba

 

 5. wypożyczenie kufra dacowego :

                    

                                              15 zł/ doba

 

 6. wypożyczenie kufra dachowego z belkami bazowymi :

 

                                              25 zł/ doba

                                              

 

  Wypożyczalnia czynna jest w godzinach :

 

   poniedziałek - piątek     : 10.00 - 18.00

     sobota                      :   9.00 - 14.00

 

 * po wcześniejszym umówieniu jest możliwość wypożyczenia sprzętu w innych godzinach.

 

 Sprzęt można wypożyczyć danego dnia rano lub poprzedniego wieczorem.

 

 

   Przykładowe zestawy backcountry w wypozyczalni :

 

  •  Zestaw w oparciu o narty Alpina Red Bird

    darmowy hosting obrazków

 

  • Zestaw w oparciu o narty Alpina Discovery

 

 

darmowy hosting obrazków

 

 

  • Zestaw w oparciu o narty Rossignol Positrack 65

 

darmowy hosting obrazków

 

 

 Regulamin Wypożyczalni sprzętu zimowego :

 

Warunkiem korzystania z usług wypozyczalni jest wczesmniejsze zapoznanie się z postanowieniami niniejszego regulaminu i jego pełna akceptacja.

 

 1. Właścicielem sprzętu do narciarstwa biegowego dodtępnego w wypożyczalni jest firma :Autobag FHU Grzegorz Śleziak Ul.Bielska 164 , 43-340 Kozy k. Bielska-Białej

 2. Osoba wypożyczająca sprzęt  (delej zwana Wypożyczający)zawiera umowę wypożyczenia sprzętu z właścicielem wypożyczalni i własnoręcznym podpisemakceptuje warunki regulaminu wypożyczalni.

 3. Przy wypożyczaniu sprzętu Wypożyczający zobowiązany jest do okazania dokumentu ze zdjęciemstwierdzającym tożsamość Wypożyczającego oraz podać aktualne dane osobowe do umowy.

 4. Właściciel wypożyczalni zastzrega sobie prawo do pobrania kaucji za wypozyczony sprzęt, która to zostanie awrócona w chwili oddania sprzętu do wypozyczalni.

 5. Opłatę oraz kaucję zwrotną za wypożyczony sprzęt Wypożyczający uiszcza w kasie wypozyczalni w/g aktualnego cennika opłat przed pobraniem tego sprzętu.

 6. Wypożyczalnia przekazuje sprzęt do użytkowania na warunkach określonych w niniejszym regulaminie , a Wypożyczający zobowiązuje sie przestrzegać warunków regulaminu i umowy, dbać o stan techniczny sprzetu oraz użytkować go zgodnie z jego przeznaczeniem wyłącznie w celach niekomercyjnych.

 7.Wypożyczający nie może użyczyć wypozyczonego sprzętu osobom trzecim

 8. Wypożyczjący bierze pełna odpowiedzialność za stan sprzętu od momentu jego odebrania z wypożyczalni do momentu zwrotu.Zobowiązuje się do należytego zabezpieczenia przed jego kradzieżą i wszelkimi uszkodzeniami

 9. W przypadku uszkodzenia lub zniszczenia sprzętu Wypożyczający poniesie koszty jego naprawy, a w przypadku kradzieży bądź takiego zniszczenia ,ze koszty naprawy przekroczyłyby jego pierwotną wartość zaznaczoną  w umowie zwrócić równowartość wypozyczonego przez niego sprzętu.

10. Wypożyczający zobowiązany jest zwrócić sprzęt w stanie niezmienionym barzdiej niz wynika to z jego prawidłowego uzytkowania, czysty i sprawny technicznie

 Jeżeli po 24 godzinach od deklarowanego terminu zwrotu ( jeżeli nie zostaniemy powiadomieni o terminie zwłoki ) zostanie to potraktowane jako kradzież i zgłoszone na policji.

11. Zabronione jest dokonywanie jakichkolwiek samodzielnych napraw , modyfikacji, wymiany części w wypożyczonym sprzęcie a wszelkie awarie powinny być zgłaszane przy zwrocie do wypożyczalni.

12. Osoba wypozyczająca sprzęt narciarski zrzeka sie wszelkich roszczeń wobec wypożyczalni z tytułu wypadków, poniesionych szkód lub obrażeń powstałych w trakcie korzystania z wypożyczonego sprzętu.

13. W uzasadnionych przypadkach pracownik wypożyczalni ma prawo odmówić wypozyczenia sprzętubez podania przyczyny.

14. Regulamin stanowi integralna część umowy o wypozyczenie sprzetu zimowego

 

          Postanowienia końcowe

 

 W kwestiach nieuregulowanych w niniejszym regulaminie zastosowanie maja obowiązujące przepisy Kodeksu Cywilnego

 

 Po