Advertising
Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Zobacz korzyściSporten Forester + Buty Salomon X-ADV 6

1 349,00 zł brutto


Zapytaj o produkt, rozmiar...


Opis produktu

ZESTAW BACKCOUNTRY:

  • NARTY SPORTEN FORESTER
  •  WIĄZANIA SALOMON X-ADV ACCESS
  • BUTY SALOMON X-ADV 6
  • KIJE DOBRANE DO WZROSTU NARCIARZA GRATIS!!!

 

 

 

NARTY

SPORTEN FORESTER

Sporten FORESTER

Są to narty typu BackCountry o profilu jednokrotnie poszerzonej śladówki (ich taliowanie to: 60-50-55),wytrzymałe i doskonale przystosowane do uprawiania turystyki górskiej na szlakach z przetartym śladem, jak i w nieprzygotowanym, dziewiczym terenie. FORESTER okrawędziowany jest na całej długości narty i posiada łuskę w strefie odbicia, która dobrze trzyma narte przy podbiegach. Konstrukcja narty jest drewniana, kanałowa, wzmocnina laminatami kompozytowymi, górna warstwa typu piłeczki golfowej ogranicza przylepianie się śniegu.

 

CHARAKTERYSTYKA :

  • stalowe krawędzie na całej długości narty
  • narta drewniana, kanałowa, wzmacniana
  • wzmocniona strefa wiązań
  • lekko podniesiony tył i nisko zaokrąglony przód
  • łuska cięta MG
  • taliowanie : 60/50/55


  

 

    Dobór długości nart SPORTEN FORESTER do wagi ubranego
narciarza :

DŁUGOŚC NARTY W CM

WAGA NARCIARZA W KG

170

50 – 60

180

60 – 70

185

80 – 92

190

70 -85

195

91 – 99

200

80 – 95

205

97 – 106

210

90 - 105

 

WIĄZANIA:


SALOMON X-ADVENTURE ACCESS
Salomon X-Adventure Access
Automatyczne wiązanie przeznaczone do nart przełajowych. Jest to propozycja dla osób szukających przygód poza wyznaczonymi trasami. Pewne mocowanie, wzmocniona konstrukcja oraz szersze belki zapewniają kontrolę zjazdu i podchodzenia w trudnym terenie. Automatyczne zapinanie na sztywno nie dopuści do wypinania się nart podczas skrętów i bocznych nacisków na nartę a jednocześnie jest łatwe w obsłudze. Model idealny do wszelkich nart typu BC.
waga: 346g

 BUTY

SALOMON X-ADVENTURE 6 

 

Pośredni model butów backcountry firmy Salomon. Dzięki zastosowaniu średniej wielkości mankietu buty idealnie usztywniają nogę i chronią przed dostawaniem się śniegu do środka. But idealnie trzyma się stopy, dzięki zastosowaniu naturalnej gumy but jest bardzo komfortowy podczas użytkowania. Sznurówki chowanę w kiszonce na zamek, dzięki czemu chronione są przed śniegiem i nie ulegają uszkodzeniu. Zastosowany materiał Thinsulate idealnie trzyma ciepło i odprowadza wilgoć.

waga: 1638g

 

Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności produktów.

 

E-mail: autobag@autobag.com.pl


MATERIAŁ: Thinsulate to włókno wprowadzone na rynek przez firmę 3M ponad 25 lat temu. Bardzo lekkie ale o doskonałych parametrach termicznych. Absorbuje wilgoć nie tracąc właściwości cieplnych, dlatego doskonale sprawdza się w warunkach wysokiej wilgotności. Jego działanie opiera się na zatrzymywaniu powietrza między kanalikami oraz dodatkowo na odbijaniu ciepła promieniującego z ciała. Używa się go w produkcji rękawic i do ocieplenia butów.

Sporten Forester + Buty Salomon X-ADV 6