Advertising
Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Zobacz korzyściFischer S-BOUND 112 Crown Skin + Fischer BCX 6 2018

Promocja! 2 349,00 zł brutto


2 649,00 zł brutto

Zapytaj o produkt, rozmiar...


Opis produktu

ZESTAW BACKCOUNTRY:

 • NARTY FISCHER S-BOUND 112 CROWN SKIN
 • BUTY FISCHER BCX 6 2018
 • WIĄZANIA ROTTEFELLA BC MAGNUM

 

 

NARTY BACKCOUNTRY

FISCHER S-BOUND 112 CROWN SKIN

 

FISCHER S-BOUND 112 CROWN SKIN

 

Zostaw za sobą życie miasta i uciekaj w góry z Fischer S-bound 112. Przeznaczone są do długich wypraw górskich, z powodzeniem znajda zastosowanie w jeździe telemarkiem. Narty posiadają rdzeń z włókna szklanego oraz drewna redukując ich wagę i jednocześnie wzmacniając całą konstrukcję. Stalowe krawędzie znajdujące się na całej długości narty ułatwiają manewrowanie i chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pokonywanie wzniesień również jest bardzo łatwe, a to przez zastosowanie prasowanej łuski Offtrack. Fischer S-Bound 112 posiada taliowanie 112-78-95 mm co umożliwia podróżowanie w kopnym śniegu.


DANE TECHNICZNE:

 • Długość: 179, 189
 • Waga/długość: 2.690g/179cm
 • Taliowanie: 112-78-95

Dzięki technologii Easy Skin, dającej możliwość szybkiego założenia fok, strome górki przestają być problemem. Wystarczy moment by założyć i zdjąć foki i cieszyć się dalej z możliwości pokonywania trudnego terenu.

 

Technologie zastosowane w S-BOUND 112 Crown Skin:

 

Fischer S-bound 112 crown skin

 

 

WIĄZANIA

ROTTEFELLA BC MAGNUM MANUAL


Wiązania Rottefella BC Magnum Manual

Funkcjonalne i trwałe wiązania z bardzo solidnym mechanizmem blokującym z metalu. W połączeniu z 56 mm płytą, daje maksymalną stabilność i kontrolę nart. Wiązanie jest proste - ma łatwy system zamykania i zwolnienia buta. Wiązanie BC Manual jest idealne do stosowania w trudnym terenie i zmiennych warunkach śniegowych.


CHARAKTERYSTYKA :

 • Waga: 175 g
 • Szerokość: 68 mm
 • Rozmiar: 25-35
 • Kąt otwarcia: 40 °
 • Rozmiar: Rozmiar uniwersalny (35-52)
 • Materiał: Zaawansowane tworzywa sztuczne i stal nierdzewna.


BUTY

FISCHER BCX 6 2018

Stabilny, a zarazem lekki model BackCountry. Wyposażono go w system Heel Cap zapewniający optymalne dopasowanie buta w strefie pięty. Dodatkowe zalety to podwyższona cholewka, mankiet typu Flex Cuff oraz wygodne zapięcie typu Power Strap. Właściwości termoizolacyjne technologii Thinsulate sprawiają, że but niezawodnie sprawdza się w każdym terenie i przy każdej pogodzie.


TECHNOLOGIE:


FLEX CUFF
Ergonomiczny mankiet w bucie zapewniający doskonałe trzymanie i dużą swobodę ruchu w przód i w tył. Dzięki zastosowaniu nowoczesnego materiału EVA, równomiernie rozkłada siły nacisku. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy dodatkowy atut podczas zjazdu. Usztywniony staw skokowy pozwala na lepsze wycinanie skrętów w puchu nawet przy mocnym nachyleniu terenu.

 

 

HEEL FIT STRAP
System umożliwiający dopasowanie buta biegowego do szerokości pięty. Zapewnia użytkownikowi doskonałe trzymanie stopy i wygodę. Dzięki tej taśmie okolice stawu skokowego są dodatkowo usztywnione - niezastąpione rozwiązanie w trudnym zjeździe i w turowaniu w ciężkich warunkach terenowych.

 

 

HEEL CAP
Dopasowana do anatomicznego kształtu, plastyczna wkładka okalająca piętę. Gwarantuje perfekcyjne dopasowanie. Chroni nasze stopy przed obtarciami i odgnieceniami.

 

 
TWIN SKIN CONCEPT
Stabilna, ergonomiczna wkładka zapewniające doskonale trzymanie stopy. Zapewnia bardzo dobrą ochronę przed chłodem i wilgocią.

 

 


BC 2 COLOR
Podeszwa zapewniające stabilność i dobre oparcie podczas biegania w trudnych warunkach. System antypoślizgowy ułatwia chodzenie.

 

 

MATERIAŁ:
black diamondThinsulate to włókno wprowadzone na rynek przez firmę 3M ponad 25 lat temu. Bardzo lekkie ale o doskonałych parametrach termicznych. Absorbuje wilgoć nie tracąc właściwości cieplnych, dlatego doskonale sprawdza się w warunkach wysokiej wilgotności. Jego działanie opiera się na zatrzymywaniu powietrza między kanalikami oraz dodatkowo na odbijaniu ciepła promieniującego z ciała. Używa się go w produkcji rękawic i do ocieplenia butów.


Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności produktów.

 

E-mail: autobag@autobag.com.pl

Fischer S-BOUND 112 Crown Skin + Fischer BCX 6 2018

Galeria