Advertising
Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Zobacz korzyściFischer S-BOUND 112 Crown Skin + Alpina Alaska

2 649,00 zł brutto


Zapytaj o produkt, rozmiar...


Opis produktu

ZESTAW BACKCOUNTRY:

 • NARTY FISCHER S-BOUND 112 CROWN SKIN
 • BUTY ALPINA ALASKA
 • WIĄZANIA ROTTEFELLA BC MAGNUM

 

 

NARTY BACKCOUNTRY

FISCHER S-BOUND 112 CROWN SKIN

 

FISCHER S-BOUND 112 CROWN SKIN

 

Zostaw za sobą życie miasta i uciekaj w góry z Fischer S-bound 112. Przeznaczone są do długich wypraw górskich, z powodzeniem znajda zastosowanie w jeździe telemarkiem. Narty posiadają rdzeń z włókna szklanego oraz drewna redukując ich wagę i jednocześnie wzmacniając całą konstrukcję. Stalowe krawędzie znajdujące się na całej długości narty ułatwiają manewrowanie i chronią przed uszkodzeniami mechanicznymi. Pokonywanie wzniesień również jest bardzo łatwe, a to przez zastosowanie prasowanej łuski Offtrack. Fischer S-Bound 112 posiada taliowanie 112-78-95 mm co umożliwia podróżowanie w kopnym śniegu.


DANE TECHNICZNE:

 • Długość: 179, 189
 • Waga/długość: 2.690g/179cm
 • Taliowanie: 112-78-95

Dzięki technologii Easy Skin, dającej możliwość szybkiego założenia fok, strome górki przestają być problemem. Wystarczy moment by założyć i zdjąć foki i cieszyć się dalej z możliwości pokonywania trudnego terenu.

 

Technologie zastosowane w S-BOUND 112 Crown Skin:

 

Fischer S-bound 112 crown skin

 

 

WIĄZANIA

ROTTEFELLA BC MAGNUM MANUAL


Wiązania Rottefella BC Magnum Manual

Funkcjonalne i trwałe wiązania z bardzo solidnym mechanizmem blokującym z metalu. W połączeniu z 56 mm płytą, daje maksymalną stabilność i kontrolę nart. Wiązanie jest proste - ma łatwy system zamykania i zwolnienia buta. Wiązanie BC Manual jest idealne do stosowania w trudnym terenie i zmiennych warunkach śniegowych.


CHARAKTERYSTYKA :

 • Waga: 175 g
 • Szerokość: 68 mm
 • Rozmiar: 25-35
 • Kąt otwarcia: 40 °
 • Rozmiar: Rozmiar uniwersalny (35-52)
 • Materiał: Zaawansowane tworzywa sztuczne i stal nierdzewna.


BUTY

ALPINA ALASKA

 

Buty Alpina Alaska określane są mianem jednych z najładniejszych i najbardziej zaawansowanych butów do turystyki backcountry na rynku. Były wzorowane na sportowych butach górskich, dzięki czemu łączą w sobie wytrzymałość oraz wygodę. Wykonane zostały z naturalnej skóry (nabuk). Posiadają System szybkiego sznurowania, miękką cholewkę oraz anatomiczną wkładkę. Trójwarstwowa, sztywna podeszwa pozwala na przejście najtrudniejszych odcinków trasy w samych butach, dzięki czemu Alpina Alaska sprawdzą się nawet w trudnych górskich warunkach. Wszyta membrana Alpitex™ (oddychająca membrana, patent opracowany przez inżynierów Alpiny) jest wodoodporna, jednocześnie doskonale „przepuszczalna” zapewniając tym samym właściwą wentylację buta i odpowiednio odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Doskonałą izolację cieplną zapewnia materiał Thinsulate, który dodatkowo zwiększa komfort przy dłuższych wycieczkach.


Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępności produktów.

 

E-mail: autobag@autobag.com.pl

Fischer S-BOUND 112 Crown Skin + Alpina Alaska

Galeria