Advertising
Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Zobacz korzyściPromocja !! Salomon SnowScape 7 SIAM + Buty X-ADV ESCAPE

1 049,00 zł brutto


Zapytaj o produkt, rozmiar...


Opis produktu

ZESTAW ŚLADOWY:

 • Narty SALOMON SNOWSCAPE 7 SIAM
 •  
 • Buty SALOMON X-ADV ESCAPE
 •  
 • Wiązania SALOMON PILOT COMBI
 •  
 • Kije dobrane do wzrostu narciarza GRATIS!!!

 

NARTY

SALOMON SNOWSCAPE 7 SIAM

SnowScape 7 Siam to damska wersja nart śladowych SnowScape 7  o profilu szerokości 59-55-51-55mm. Jest to model przystosowany do przygotowanych tras ale ich uniwersalna szerokość pozwala na podróżowanie nieprzetartymi szlakami. Łuska G2 Grip zapewnia znakomite trzymanie na podejściu i podczas odbicia, a podczas zjazdu nie ma kontaktu ze śniegiem dzięki swojej łukowato ugiętej konstrukcji co ułatwia ślizg narty. Woman Optymalized camber oznaczający specyficzny profil narty pod butem stworzony dla kobiet, zapewnia doskonałe trzymanie. Niską wagę a zarazem wytrzymałość nart zapewnia technologia Densolite 1000 charateryzująca się zastosowaniem tworzyw sztucznych oraz jednoskrętnego włókna węglowego w konstrukcji nart.
 


Charakterystyka nart:

 • waga: 1250g
 • profil szerokości: 59-55-51-55mm
 • stosowane technologie: G2 Grip, Densolite 1000, G1 Base

 

Tabela doboru odpowiedniej długości nart do wagi ubranego narciarza:

Długość nart w cm

Waga narciarza w kg

163 (S)

40 – 60

173 (M)

55 – 75

183 (L)

65 – 85

 

Wiązania

Salomon SNS Pilot Combi


 

Salomon SNS Pilot combi jest to automatyczne wiązanie, przeznaczone do biegu stylem klasycznym oraz łyżwowym. Produkt Firmy Salomon łączy w sobie wygodę użytkowania oraz bardzo dobrą kontrolę nad nartą. Wiązanie jest dodatkowo bardzo stabilne, a oś obrotu znajdująca się pod czubkiem buta zapewnia wygodę podczas biegu. Dwie osie ze sztywnym połączeniem oraz długa szyna prowadząca sprawiają że komfort użytkowania zadowoli nawet najbardziej wymagających biegaczy.Charakterystyka:


 • Automatyczny system wpinania

 • Szyna prowadząca o maksymalnej długości

 • Dwie osie ze sztywnym połączeniem

 • System Push-Pull

 • Anatomiczny flex

 • Technologia Bumperless

 • Flex 100

 

 

BUTY

SALOMON X-ADV ESCAPE

Salomon X-ADV Escape to bardzo wytrzymałe buty przeznaczone do narciarstwa biegowego. Nowoczesny design wraz z zastosowanymi technologiami sprawia że ten model buta sprawdzi się na przygotowanym terenie oraz w trudnych warunkach śniegowych poza trasą. Konstrukcja buta zapewnia odpowiednią sztywność, świetny przekaz siły oraz komfortowo trzyma stopę co zapewnia wygodę nawet na dłuższych wyprawach w terenie. Stabilna i wygodna podeszwa zapewniająca odpowiednią elastyczność, wykonana z materiału będącego połączeniem gumy oraz plastiku umożliwia efektowny bieg, a zastosowane ocieplenie wykonane z materiału Thinsulate zapewnia izolacje termiczną oraz ciepło.

 

ZASTSOWANE TECHNOLOGIE 

 


Ruchoma cholewka o konstrukcji Smart

Doskonałe podparcie boczne i świetny przekaz sił w butach z serii Combi. Konstrukcja współpracująca z systemem Smart w pięcie buta.

 

 

Sensifit

Technologia gwarantująca precyzyjne i komfortowe trzymanie stopy. Sprawdza się zarówno w przypadku wąskich, jak i szerokich stóp.

 

 

System sznurowania Quicklace

Uznany system sznurowania firmy Salomon. Jedno pociągnięcie kewlarowej sznurówki umożliwia szybkie i precyzyjne dopasowanie buta.

 

 

SNS® PILOT®

System stosowany w zawodniczych butach przeznaczonych do biegania techniką klasyczną i łyżwową. Dwie osie gwarantują kontrolę i precyzyjny przekaz energii.

 

 

Thinsulate

Materiał Thinsulate to bardzo lekkie włokno, ale o doskonałych parametrach termicznych. Absorbuje wilgoć nie tracąc właściwości cieplnych, dlatego doskonale sprawdza się w warunkach wysokiej wilgotności. Jego działanie opiera się na zatrzymywaniu powietrza między kanalikami oraz dodatkowo na odbijaniu ciepła promieniującego z ciała.

 

 

Osłona sznurówek z pionowym zamkiem

Wygodne w użytkowaniu rozwiązanie – zapinana na zamek osłona sznurówek zapobiegająca przedostawaniu się wody i śniegu do wewnątrz buta.

 

W pełni zintegrowany ochraniacz przeciwśnieżny

Rozwiązanie doskonale chroniące przed chłodem i przenikaniem śniegu do wewnątrz buta.

 

SNS® PILOT®2 Leisure

Bardzo stabilna i wygodna podczas chodzenia podeszwa o doskonałym fleksie. Ruchomy punkt montażu wiązań został cofnięty względem przodu buta o 10 mm i znajduje się bliżej śródstopia. Podeszwa wykonana z jednolitego materiału Thermo, będącego połączeniem gumy i plastiku – typowa dla kategorii Touring.


Promocja !! Salomon SnowScape 7 SIAM + Buty X-ADV ESCAPE

Galeria