Advertising
Advertising

eBiuletyn-Newsletter

Zobacz korzyściRossignol XT Intense Waxless + Buty X-5 FW

869,00 zł brutto


Zapytaj o produkt, rozmiar...


Opis produktu

ZESTAW ŚLADOWY:

  • NARTY ROSSIGNOL XT INTENSE WAXLESS
  • WIĄZANIA ROTTEFELLA TOURING AUTO 
  • BUTY  ROSSIGNOL X5 FW  
  • KIJE DOBRANE DO WZROSTU NARCIARZA GRATIS!!!

 

 

NARTY ŚLADOWE

ROSSIGNOL XT INTENSE WAXLESS

Rossignol XT Intense Waxless to klasyczna narta biegowa, wyposażona w łuskę typu AR Plus o taliowaniu 45, przeznaczana dla rekreacyjnych narciarzy i  zaprojektowana do poruszania się po przygotowanych biegowych trasach narciarskich. Jest to sprawdzony model zapewniający bezpieczeństwo, niezawodność oraz łatwość kierowania nartą. Niebywale odporna konstrukcja oparta o drewniany rdzeń typu Air, oraz bardzo przystępna cena, czynią ten model narty jednym z najpopularniejszych w Polsce. Narty nie wymagające smarowania na trzymanie wyposażone w łuskę typu AR PLUS.

 

Charakterystyka nart:

  • waga: 720g (197cm)

  • taliowanie: 45-45-45mm

 

 

Fresowana struktura w środkowej części narty - łuska zapewniająca odpowiedną przyczepność przy przeniesieniu ciężaru na nartę

 


 

Frezowane wykończenie ślizgu  

 

 

 

 

Drewniana konstrukcja z kanalikami powietrza. Zapewniająca większą wytrzymałość przy zmniejszonej wadze.

 

 

 

Specjalne taliowanie dostosowane do poruszania sie na gotowych trasach śladowych

 

 

WIĄZANIA

Rottefella Touring Auto


Touring Auto jest nowym produktem firmy Rottefella. Wiązanie posiada bardzo dobrze dostosowany system zapięć dzięki czemu buty można z łatwością wpinać i wypinać. Konstrukcja wiązania dodatkowo zapewnia komfort oraz bardzo dobrą kontrolę nart w czasie zjazdów.

 

   CHARAKTERYSTYKA :

  • Waga: 280 g
  • Szerokość: 58 mm

 


BUTY

ROSSIGNOL X5 FW

Rossignol X5 FW to buty, które zostały zaprojektowane specjalnie dla kobiet dzięki czemu są lepiej dopasowane do damskiej stopy co zwiększa komfort i wygodę szczególnie w czasie dłuższych wypraw. Model ten występuje w dwóch wersjach kolorystycznych: Czarnej oraz białej a dzięki wyjątkowej elegancji i szczegółowości wykonania powinny trafią w gusta najbardziej wymagających kobiet.

Zastosowano tutaj wygodne zapięcie na rzep oraz system szybkiego wiązania, które umożliwia szybkie zaciśnięcie sznurówek bez konieczności ściągania rękawiczek. A eleganckie wyścielające futerko zapewnia ciepło nawet podczas bardzo chłodnych dni. Ponadto buty zostały wykonane z jakościowych materiałów nie przepuszczających wody dzięki czemu produkt firmy Rossignol jest  bardzo wytrzymały i chroni przed przedostaniem się śniegu i wilgoci do wnętrza obuwia.

Przed dokonaniem zakupu prosimy o kontakt w celu sprawdzenia dostępnej kolorystyki buta w konkretnym rozmiarze!

Rossignol XT Intense Waxless + Buty X-5 FW