Madshus Glittertind BC

699,00 zł
Brutto

Madshus Glittertind to bardzo wytrzymałe buty przeznaczone do narciarstwa biegowego backcountry. Buty zostały wykonane z materiału thinsulate który dzięki swoim wyjątkowym właściwością zapewnia ciepło nawet podczas wyjątkowo zimnych dni.

Rozmiar buta
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Madshus Glittertind to bardzo wytrzymałe buty przeznaczone do narciarstwa biegowego backcountry. Buty zostały wykonane z materiału thinsulate który dzięki swoim wyjątkowym właściwością zapewnia ciepło nawet podczas wyjątkowo zimnych dni. Produkt firmy Madshus  został tak skonstruowany aby zapewniać odpowiednią trwałość przy bardzo niskiej wadze dzięki czemu buty zapewniają wyjątkowy komfort podczas biegu. Glittertind są przeznaczone do wiązań z systemem NNN. Specjalna cholewka wykonana w technologii MemBrain zapobiega dostania się śniegu oraz wilgoci do wnętrza obuwia.

 

Thinsulate

Materiał Thinsulate to bardzo lekkie włókno, ale o doskonałych parametrach termicznych. Absorbuje wilgoć nie tracąc właściwości cieplnych, dlatego doskonale sprawdza się w warunkach wysokiej wilgotności. Jego działanie opiera się na zatrzymywaniu powietrza między kanalikami oraz dodatkowo na odbijaniu ciepła promieniującego z ciała.

MGBC
1 Przedmiot