Sporten Expedition

1 099,00 zł
Brutto

Sporten Expedition to bardzo szerokie narty Back Country o profilu 90-70-80 spiszą się świetnie w każdych warunkach śniegowych

Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Sporten Expedition to bardzo szerokie narty Back Country o profilu 90-70-80 spiszą się świetnie w każdych warunkach śniegowych, pozwolą wbiec pod każdą górkę, cieszyć się wolnością podróżowani oraz pomogą sprostać nawet najtrudniejszym wyznaczonym sobie wyzwaniom.

Wykonana w technologii Sandwitch. Efektem zastosowania tej technologii jest uzyskanie wysokiej elastyczności narty oraz większej wytrzymałości.

Narty Expedition od Sportena posiadają metalowe krawędzie chroniące ślizgi przed zniszczeniem i ułatwiające zjazd po twardym, zlodowaciałym śniegu.

Doskonałą kontrolę podczas zjazdu dostarczą nam stalowe krawędzie, które dobrze trzymają na oblodzonej powierzchni, a także są bezpośrednim materiałem ochronnym rdzenia narty pod względem uszkodzeń mechanicznych.

Rdzeń wykonany został w technologii Air Channel, która polega na wydrążeniu w drewnie kanalików powietrza. Dzięki tej metodzie narta jest lekka ale zachowuje swoją wytrzymałość. Ponadto dzięki temu jest dużo bardziej elastyczna co jest niezwykle ważne w bardziej wymagającym terenie.

Sporten w modelu Explorer zastosował łuskę prasowaną MGE, dzięki której narta w znacznie mniejszym stopniu "cofa się" na podjazdach.

Długość narty w cm

Waga ubranego narciarza w kg

160

58-68

170

68-78

180

78-90

190

86-98

SExp
2 Przedmioty

Opis

Rdzeń
Drewniany z kanalikami powietrznymi
Łuska
MGe- Łuska prasowana
Kolor
Pomarańczowy
Szerokość narty
90mm
Taliowanie
90-70-80
Preferowany typ wiązania
NNN BC, 3-PIN