G3 Stringer + Volie 3-pin Cable Traverse + FOKI GRATIS!

2 699,00 zł
Brutto

Niezwykłe połączenie lekkości i mocy. Stinger to narta o szerokości 78 mm w talii posiadająca jednak wystarczająco dużo energii by zjazd zamienić w świetną zabawę.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Foki G3 Expedition o wartości 460zł gratis!

Niezwykłe połączenie lekkości i mocy. Stinger to narta o szerokości 78 mm w talii posiadająca jednak wystarczająco dużo energii by zjazd zamienić w świetną zabawę. Wszystko czego nauczyliśmy się, odnośnie redukcji masy narty względem zachowania jej wydajności i parametrów użytkowych, wykorzystaliśmy podczas projektowania. Stinger posiada specjalnie zaprojektowany dziób, lekki rdzeń i tradycyjne ugięcie. Odrzuciliśmy każdy zbędny gram, dzięki czemu bardzo szybko staniesz na szczycie i zachowasz dużo sił by cieszyć się drogą powrotną

G3 Stinger waży jedynie 1200g przy 157 cm!

Taliowanie: 112 - 78 - 100 mm

Voile 3 PIN Traverse to bardzo dobre wiązanie telemarkowe cechujące się niezawodnym działaniem oraz dużą wytrzymałością. Wiązanie to jest idealne dla osób lubiących długie wyprawy w umiarkowanym terenie. Voile 3 PIN Traverse zostały wykonane z jakościowego aluminium (6016-T6) oraz stali hartowanej. Dobrą kontrolę podczas zjazdów zapewnia natomiast 10 milimetrowa płytka podwyższająca. Wiązania przeznaczone są do butów w standardzie NN75 ( 75mm). Solidna konstrukcja oraz odpowiednio dobrane wytrzymałe materiały zapewniają lekkość oraz komfort użytkowania co czyni z Voile 3 PIN Traverse jedne z najlepszych wiązań do telemarku.

 

CHARAKTERYSTYKA:

model: Voile 3-Pin Traverse

waga: około 0,998 kg

materiał: aluminium (  6061-T6 )

buty: NN75, do rozmiaru 48

G3Fok
1 Przedmiot