Rossignol BC 59 AR + Salomon X-ADV Escape + PILOT

1 199,00 zł
Brutto

Lekki zestaw backcountry mieszczący się w torach biegowych! Wzmocniona konstrukcja pozwala na pokonywanie nawet najtrudniejszego terenu w kopnym śniegu!

Długość narty
Rozmiar buta
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Narty Rossignol BC 59 AR

BC 59 jest to lekka narta przeznaczona do uprawiania turystyki Backcountry. Dzięki pełnemu okrawędziowaniu i taliowaniu, narty są przewidywalne i co najważniejsze łatwe w prowadzeniu co przydaje się szczególnie na zjazdach. Okrawędziowanie również sprawia, że narty są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Zastosowanie łuski ciętej zapewnia najlepszy balans pomiędzy przyczepnością a ślizgiem w każdych warunkach śniegowych. Dzięki konstrukcji LDC CORE oraz ACTIV CAP narta jest bardzo lekka a zarazem bardzo wytrzymała.

Dobór długości narty do wagi ubranego narciarza:

Długość narty w cm

Waga narciarza w kg

210

>80

205

75 – 80

200

65 – 75

195

60 – 65

190

50 – 60

180

40 - 50

Buty Salomon X-ADV Escape

Salomon X-ADV Escape to bardzo wytrzymałe buty przeznaczone do narciarstwa biegowego. Nowoczesny design wraz z zastosowanymi technologiami sprawia że ten model buta sprawdzi się na przygotowanym terenie oraz w trudnych warunkach śniegowych poza trasą. Konstrukcja buta zapewnia odpowiednią sztywność, świetny przekaz siły oraz komfortowo trzyma stopę co zapewnia wygodę nawet na dłuższych wyprawach w terenie. Stabilna i wygodna podeszwa zapewniająca odpowiednią elastyczność, wykonana z materiału będącego połączeniem gumy oraz plastiku umożliwia efektowny bieg, a zastosowane ocieplenie wykonane z materiału Thinsulate zapewnia izolacje termiczną oraz ciepło.

Zastosowane technologie:

Ruchoma cholewka o konstrukcji Smart:
Doskonałe podparcie boczne i świetny przekaz sił w butach z serii Combi. Konstrukcja współpracująca z systemem Smart w pięcie buta.

Salomon BC Fit:
Szersza w przedniej części konstrukcja buta. Gwarantuje komfort i uczucie ciepła.

Sensifit:

Technologia gwarantująca precyzyjne i komfortowe trzymanie stopy. Sprawdza się zarówno w przypadku wąskich, jak i szerokich stóp.

System sznurowania Quicklace:
Uznany system sznurowania firmy Salomon. Jedno pociągnięcie kevlarowej sznurówki umożliwia szybkie i precyzyjne dopasowanie buta.

SNS® PILOT®:
System stosowany w zawodniczych butach przeznaczonych do biegania techniką klasyczną i łyżwową. Dwie osie gwarantują kontrolę i precyzyjny przekaz energii.

Thinsulate:

Materiał Thinsulate to bardzo lekkie włókno, ale o doskonałych parametrach termicznych. Absorbuje wilgoć nie tracąc właściwości cieplnych, dlatego doskonale sprawdza się w warunkach wysokiej wilgotności. Jego działanie opiera się na zatrzymywaniu powietrza między kanalikami oraz dodatkowo na odbijaniu ciepła promieniującego z ciała.

Osłona sznurówek z pionowym zamkiem:

Wygodne w użytkowaniu rozwiązanie – zapinana na zamek osłona sznurówek zapobiegająca przedostawaniu się wody i śniegu do wewnątrz buta.

W pełni zintegrowany ochraniacz przeciwśnieżny:
Rozwiązanie doskonale chroniące przed chłodem i przenikaniem śniegu do wewnątrz buta.

SNS® PILOT®2 Leisure:
Bardzo stabilna i wygodna podczas chodzenia podeszwa o doskonałym fleksie. Ruchomy punkt montażu wiązań został cofnięty względem przodu buta o 10 mm i znajduje się bliżej śródstopia. Podeszwa wykonana z jednolitego materiału Thermo, będącego połączeniem gumy i plastiku – typowa dla kategorii Touring.

Wiązania Salomon SNS Pilot Combi

Salomon SNS Pilot combi jest to automatyczne wiązanie, przeznaczone do biegu stylem klasycznym oraz łyżwowym. Produkt Firmy Salomon łączy w sobie wygodę użytkowania oraz bardzo dobrą kontrolę nad nartą. Wiązanie jest dodatkowo bardzo stabilne, a oś obrotu znajdująca się pod czubkiem buta zapewnia wygodę podczas biegu. Dwie osie ze sztywnym połączeniem oraz długa szyna prowadząca sprawiają że komfort użytkowania zadowoli nawet najbardziej wymagających biegaczy.

Charakterystyka:

- Automatyczny system wpinania

- System Push-Pull

- Anatomiczny Flex

- Technologia Bumperless

- Flex 100

RBC59ARSVAXDE
1 Przedmioty