Fischer Excursion 88 2019 + Alpina Explorer + Magnum

2 299,00 zł
Brutto

Najnowszy zestaw backcountry składający się z nart Fischer Excursion 88 2019, topowych butów Alpina explorer oraz wzmocnionych wiązań Rottefella Magnum Manual.

Długość narty
Rozmiar buta
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

 • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
 • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
 • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Fischer Excursion 88 to doskonałe narty Backcountry wyposażone w metalowe krawędzie na całej długości oraz agresywną łuskę Offtrack Crown.

Specjalna konstrukcja dziobów Nordic Rocker Camber ułatwia poruszanie się w świeżym puchu dzięki czemu prowadzenie oraz skręcanie nart jest jeszcze łatwiejsze.

Excursion 88 posiadają również wzmocniony tył nart oraz drewniany rdzeń z kanałami powietrznymi co minimalizuje wagę tego modelu. Narty zostały zaprojektowane tak aby można było poruszać się w trudnych warunkach, po nieprzygotowanych trasach.
Opracowana przez markę Fischer technologia Easy Skin umożliwia szybkie zakładanie „Fok” co pozwoli na podchodzenie na nartach pod górę dzięki czemu niemożliwy do przejścia teren który dotąd wymuszał wypięcie nart i przebycie go w butach, nie będzie stanowił przeszkody dla wytyczonego celu.

Wiązania zamontowane na nartach mają jedynie charakter poglądowy.

 

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

 • Speed Grinding
 • Nordic Rocker Camber
 • Steel Edge
 • Air Tec Steel Edge
 • Offtrack Crown & Easy Skin
Długość narty w cm

Waga narciarza w kg

199

>100

189

80 – 105

179

65 – 89

169

<65

Alpina Explorer:

Bardzo wygodne i lekkie buty BC. Naszpikowane technologiami dla wygody i efektywnośći narcairza.

Miękkie wiązane kapcie zabezpieczone dodatkowymi cholewami chroniącymi stopę narciarza i sznurowadła przed dostawaniem się śniegu. Plastikowy pasek wokół kostki zapewnia maksymalną stabilność. Membrna Alpitex gwarantuję wysoką wodoodporność i odprowadzanie wilgoci.

Ciepłe, wygodnie i lekkie. Idealne dla tych, którzy preferują kilkudniowe wyprawy i komfort stopy jest dla nich sprawą priorytetową.

Zastosowane technologie:

Łatwe sznurowanie TX-Loop -  zmniejszona tarcie między sznurówkami i szlówkami zapewnia wyjątkowy komfort i mocny, ale wygodny chwyt między butami, a stopą. Zakładanie i ściąganie buta jest jeszcze łatwiejsze.

Kopyto BC - kształt buta, wysokość, sztywność i elastyczność wykonane tak, by jak najlepiej odpowiadały wymaganiom, jakie przed narciarzem (i jego butami) stawia jazda poza trasą

Plastikowy zapiętek to większa stabilność i lepsze trzymanie stopy. Dostosowuje się do różnych kształtówi wysokości pięt. Zapewnia większą stabilność skrętu dzięki lepszemu przenoszeniu energii kroku na nartę

Trok CMB - dopasowane do kształtu buta boczne wzmocnienie obejmujące kostkę, zapewnia dobre trzymanie nogi.

Anatomic Footbed to anatomicznie dopasowana dla lepszego rozkładu ciężaru, trójwarstwowa wkładka złożona z: pianki odprowadzającej wilgoć, siateczki zapewniającej wentylację i doskonałe osuszanie, filcowej wyściółki.

Cholewa - jednoczęściowa i pozbawiona szwów. Jest całkowicie wodoszczelna (łącznie z zamkiem) i elastyczna. Chroni przed zimnem, wodą, wilgocią i śniegiem

Alpitex najwyższej jakości membrana zapewniająca dodatkową ochronę przed śniegiem, wilgocią i zimnem. Daje wysoki komfort użytkowania nawet w ekstremalnych warunkach pogodowych.

Ocieplenie Thinsulate - daje nawet dwa razy lepszą izolacje cieplną w porównaniu z innymi wypełnienimi, jednocześnie zapewniając stopom bardzo dobre oddychanie.

Rottefella BC Magnum:

Funkcjonalne i trwałe wiązania z bardzo solidnym mechanizmem blokującym z metalu. W połączeniu z 56 mm płytą, daje maksymalną stabilność i kontrolę nart. Wiązanie jest proste - ma łatwy system zamykania i zwolnienia buta. Wiązanie BC Magnum jest idealne do stosowania w trudnym terenie i zmiennych warunkach śniegowych. Doskonale sprawdza się przy szerszych nartach backcountry oraz ciężkich butach typu Alpina Alaska lub Fischer BCX 6!

CHARAKTERYSTYKA :

 • Waga: 472g para
 • Szerokość: 57,9 mm
 • Rozmiar: 25-35
 • Kąt otwarcia: 40 °
 • Rozmiar: Rozmiar uniwersalny (35-52)
 • Materiał: Zaawansowane tworzywa sztuczne i stal nierdzewna.

FE88AALASKA
1 Przedmioty