Rossignol Action EVO + Rossignol X-5 OT

1 269,00 zł
Brutto

Zestaw Śladowy:

Rossignol Action EVO

Rossignol X-5 OT

Rottefella Touring AUTO

Długość narty
Rozmiar buta
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Rossignol Evo Action NIS to model nart przeznaczonych dla narciarzy rekreacyjnych oraz miłośników aktywności zimowej. Zastosowana łuska Positrack znana z innych modeli nart Rossignol'a zapewnia maksymalną przyczepność podczas podjazdów oraz najlepszy kompromis pomiędzy odrzutem i poślizgiem w każdych warunkach śniegowych. Mniejsze rozmiary nart ułatwiają manewrowanie co objawia się większą kontrolą podczas zjazdu. Narty posiadają płytkę NIS. Dzięki konstrukcji LDC narty są bardzo lekkie i zarazem wytrzymałe.

Charakterystyka nart:

  • waga: 670g (176cm)
  • taliowanie: 51-47-49mm

Tabela doboru nart Rossignol Action EVO

Waga ubranego narciarza:                  Długość nart w cm:

50 – 70 kg:                             176 cm

65 - 80 kg:                              186cm

80 > kg:                                   196cm

Rossignol X-5 OT

Rossignol X-5 OT są to buty biegowe które idealnie spisują się w narciarstwie turystycznym. Buty przystosowane są do systemu wiązań NNN. Osłona Sznurowadeł Cordura® zapobiega dostawaniu się śniegu i chłodu do wewnątrz. Wnętrze buta została wykonana z włókna Thinsulate. Jest to bardzo lekki materiał o doskonałych parametrach termicznych, zatrzymuje on ciepło wewnątrz buta, izoluje od zimnego powietrza a dodatkowo zapewnia wytrzymałość. Wygodne zapięcie typu Power Strap z paskiem na rzepy zapewnia funkcjonalności i komfort użytkowania.

Rottefella Touring Auto

Rottefella Touring Auto to lekkie wiązanie biegowe w standardowym systemie NNN (New Nordic Norm). Dzięki zautomatyzowanemu zapinaniu możemy bez problemu wpiąć buta bez schylania się oraz odblokować go nawet kijkiem! Innowacyjny system nakładania wiązania daje możliwość płynnej regulacji na płycie. Model ten waży jedynie 280g przez co idealnie nada się do amatorskiego biegania na nartach! Doskonale sprawdzi się również z węższymi nartami typu backcountry! Należy pamiętać, że buty w systemie BC nie są kompatybilne z tym wiązaniem!

1 Przedmioty