Zestaw Śladowy Sporten Favorit/ Sporten Favorit Relax+Rossignol X-5 OT+Rottefella Touring

999,00 zł
Brutto


Zestaw Śladowy Sporten Favorit+Rossignol X-5 OT+Rottefella Touring Doskonały do spacerów po polach w pobliżu domu.

Kolor
Długość narty
Rozmiar buta
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Favorit to najpopularniejsze narty śladowe SPORTENA do turystyki i rekreacji. Doskonałe do spacerów po polach w pobliżu domu z uwagi na zdolność zakładania śladu oraz pokonywania duktów leśnych, Sprawują się też dobrze na przygotowanych trasach. Kanały powietrzne w drewnianej konstrukcji stanowią o ich lekkości.

  • Profil szerokość narty: 54-48-52 mm
  • Favorit to najpopularniejsze narty śladowe SPORTENA do turystyki i rekreacji. Doskonałe do spacerów po polach w pobliżu domu z uwagi na zdolność zakładania śladu oraz pokonywania duktów leśnych.
  • Sprawują się też dobrze na przygotowanych trasach. Kanały powietrzne w drewnianej konstrukcji stanowią o ich lekkości.

Rossignol X-5 OT są to buty biegowe które idealnie spisują się w narciarstwie turystycznym. Buty przystosowane są do systemu wiązań NNN. Osłona Sznurowadeł Cordura® zapobiega dostawaniu się śniegu i chłodu do wewnątrz. Wnętrze buta została wykonana z włókna Thinsulate. Jest to bardzo lekki materiał o doskonałych parametrach termicznych, zatrzymuje on ciepło wewnątrz buta, izoluje od zimnego powietrza a dodatkowo zapewnia wytrzymałość. Wygodne zapięcie typu Power Strap z paskiem na rzepy zapewnia funkcjonalności i komfort użytkowania.

Rottefella Touring Auto to lekkie wiązanie biegowe w standardowym systemie NNN (New Nordic Norm). Dzięki zautomatyzowanemu zapinaniu możemy bez problemu wpiąć buta bez schylania się oraz odblokować go nawet kijkiem!

1 Przedmioty