Alpina Alaska

1 589,00 zł
Brutto

Buty Alpina Alaska to bez wątpienia jedne z najładniejszych i najbardziej zaawansowanych butów przeznaczonych do uprawiania narciarstwa Backcountry.

Rozmiar buta
Ilość
Nie ma wystarczającej ilości produktów w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Buty Alpina Alaska to bez wątpienia jedne z najładniejszych i najbardziej zaawansowanych butów przeznaczonych do uprawiania narciarstwa Backcountry. Inspiracje podczas ich tworzenia zaczerpnięte zostały ze sportowych butów górskich, co sprawia iż łączą wygodę użytkowania a także wytrzymałość.

Wykonane z naturalnej skóry (nubuk), wyposażone w miękką cholewkę oraz anatomiczną wkładkę a także system szybkiego sznurowania. Dzięki trójwarstwowej podeszwie, buty Alpina Alaska umożliwiają przejście najtrudniejszych odcinków trasy w samych butach, co czyni je użytecznymi nawet w trudnych górskich warunkach

Wszyta membrana Alpitex™ (oddychająca membrana, patent opracowany przez inżynierów Alpiny) jest wodoodporna, jednocześnie doskonale „przepuszczalna” zapewniając tym samym właściwą wentylację buta i odpowiednio odprowadzając wilgoć na zewnątrz. Doskonałą izolację cieplną zapewnia materiał Thinsulate, który dodatkowo zwiększa komfort przy dłuższych wycieczkach.

 

Zalecane Wiązania: ROTTEFELLA BC MANUAL/MAGNUM/AUTO, FISCHER BCX AUTO / BCX MAGNUM.

AAlaska
0 Przedmioty

Opis

Kolor
czerwono-czarny
Preferowany typ wiązania
ROTTEFELLA BC MANUAL/MAGNUM/AUTO, FISCHER BCX AUTO / BCX MAGNUM
Materiał
Naturalna skóra - nubuk