FISCHER TRAVERSE 78 CROWN/SKIN Xtralite narty backcontry

1 699,00 zł
Brutto

FISCHER TRAVERSE 78 CROWN/SKIN Xtralite to lekka narta backcountry do długich wędrówek w każdym terenie poza przygotowanymi maszynowo trasami. Zaawansowana konstrukcja zapewnia dobrą przyczepność w zróżnicowanym terenie i zmiennych warunkach śniegowych. Daje także dużo frajdy w czasie zjazdu.

Długość narty
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

FISCHER TRAVERSE 78 CROWN/SKIN Xtralite to lekka narta backcountry do długich wędrówek w każdym terenie poza przygotowanymi maszynowo trasami. Zaawansowana konstrukcja zapewnia dobrą przyczepność w zróżnicowanym terenie i zmiennych warunkach śniegowych. Daje także dużo frajdy w czasie zjazdu.

Dzięki szerszemu profilowi, głębszemu niż przeciętnemu taliowaniu i pełnej metalowej krawędzi, narta zapewnia dużą stabilność i kontrolę. Łuska Offtrack Crown zapewnia idealne połączenie przyczepności i poślizgu podczas wycieczek i można ją szybko uzupełnić o fokę Easy Skin 50 na bardziej strome podjazdy.

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE:

  • NORDIC ROCKER CAMBER - specjalna konstrukcja zapewnia gładkie prowadzenie nart w świeżym puchu. Delikatnie podwinięte dzioby sprawiają, że łatwiej i szybciej się skręca przy jednoczesnym niewielkim nakładzie siły. W rezultacie otrzymujemy narty o doskonałych właściwościach jezdnych w miękkich warunkach i na nieprzygotowany teren. Konstrukcję opisują dwie liczby: w przypadku budowy 5/10 Nordic Rocker, 5 odnosi się do różnicy wysokości w milimetrach pomiędzy dziobem narty z/bez obciążenia. Liczba 10 pokazuje o ile centymetrów punkt styku przodu narty cofa się, gdy wywieramy na nią nacisk.
  • RENTAL TAIL PROTECTOR - specjalny, niezwykle wytrzymały materiał stosowany w tyłach nart celem ich wzmocnienia. Dzięki takiej konstrukcji narty, nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu na długo pozostają w bardzo dobrym stanie.
  • STEEL EDGE - wąska krawędź stalowa na całej długości narty gwarantuje stały kontakt krawędzi na całej powierzchni narty.
  • AIR TEC STEEL EDGE - technologia stosowana w konstrukcji rdzeni polegająca na połączeniu kanałów powietrznych z lekkimi gatunkami drewna. Rdzenie wykonane w tej technologii są optymalne wagowo do nart ze stalową krawędzią.
  • OFFTRACK CROWN & EASY SKIN - nowa strefa łuski połączona z Easy Skin sprawdza się w każdym terenie, zwłaszcza z dala od przygotowanych tras, a także w trudnych warunkach terenowych. Jeśli na stromym podejściu łuska już nie trzyma, łatwo i szybko zapinamy skórkę Easy Skin.

TALIOWANIE: 78-61-69 mm

DOBÓR NART waga narciarza/długość narty

  • 60-80 kg - 176 cm
  • 70-90 kg - 186 cm

Waga pary nart 1.840g/176cm

Foki są opcją dodatkową za dopłatą.

WIĄZANIA nie są w zestawie. Polecane wiązania do nart backountry FISCHER TRAVERSE 78 CROWN/SKIN Xtralite: Rottefella NNN BC  MANUAL / AUTOMAT / MAGNUM.

MONTAŻ WIĄZAŃ GRATIS po wybraniu rozmiaru buta.

DORADZIMY jeśli nie wiesz jaki sprzęt skompletować.

1 Przedmiot