SPORTEN FREE WALK z wiązaniami OUTLANDER Narty backcountry

2 290,00 zł
Brutto

Narty Sporten Free Walk z wiązaniami Outlander nowej generacji przeznaczone są dla wszystkich, którzy chcą się poruszać w głębokim puchu .

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Sporten Free Walk z wiązaniami Outlander to narty nowej generacji przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą się poruszać w głębokim puchu i czasami poślizgać się na śniegu podczas zimowych wędrówek. Narty posiadają długą strefę odbiciowa w technologii Skin i stalowe krawędzie BC.

Do nart zamontowano wiązania OUTLANDER, dzięki czemu możesz wykorzystać zwykłe buty trekkingowe. Wędrówka na tego typu nartach jest łatwiejsza i przyjemniejsza niż z rakietami śnieżnymi.

DŁUGOŚĆ: 120 cm

TALIOWANIE: 138 – 138 – 88 mm

 

ZASTOSOWANE TECHNOLOGIE

STEEL EDGES BC

Stalowe krawędzie nart biegowych znacznie ułatwiają kontrolę na zamarzniętej nawierzchni, zwłaszcza na zjazdach, szczególnie nadają się do jazdy na nartach poza przygotowanymi trasami, ponadto znacznie wydłużają żywotność nart.

WOODCORE

Drewniany rdzeń, który składa się z wielu połączonych ze sobą listew z wyselekcjonowanego drewna, aby zapewnić stabilność rdzenia wzmocniono go włóknem szklanym.

SKIN TECHNOLOGY

To najnowsza technologia NO wax w strefie odbiciowej, która eliminuje potrzebę smarowania nart na trzymanie. Klasyczna łuska została zastąpiona cienkimi włoskami (podobnie jak w fokach) które gwarantują o wiele lepsze trzymanie podczas odepchnięcia, nawet na lodzie, nie hamując przy tym na zjazdach.

2 Przedmioty