Rossignol BC 59+ Alpina Wayoming+ Rottefella BC Auto

2 299,00 zł
Brutto
Długość narty
Rozmiar buta
Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

  • Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach! Zapewniamy najwyższy poziom bezpieczeństwa przy zakupach!
  • Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł! Darmowa dostawa przy zakupach powyżej 500zł!
  • 14-dniowy okres zwrotu towaru! 14-dniowy okres zwrotu towaru!

Rossignol BC 59

jest to lekka narta przeznaczona do uprawiania turystyki BackCountry. Dzięki pełnemu okrawędziowaniu i taliowaniu, narty są przewidywalne i co najważniejsze łatwe w prowadzeniu co przydaje się szczególnie na zjazdach. Okrawędziowanie również sprawia, że naty są odporne na uszkodzenia mechaniczne.

Zastosowanie łuski ciętej zapewnia najlepszy balans pomiędzy przyczepnością a ślizgiem w każdych warunkach śniegowych. Dzięki konstrukcji LDC CORE oraz ACTIV CAP narta jest bardzo lekka a zarazem bardzo wytrzymała.

Dobór długości narty do wagi ubranego narciarza:

Długość narty w cm

Waga narciarza w kg

210

>80

205

75 – 80

200

65 – 75

195

60 – 65

190

50 – 60

180

40 - 50

Alpina Wyoming

to znakomite buty Backcountry przystosowane do systemu wiązań NNN BC. Wysoka jakość wykonania zapewnia bardzo dobre parametry jakościowe, w czego efekcie but jest ciepły, wytrzymały i komfortowy.

Buty Alpina posiadają mocne sznurowanie ponad kostkę co świetnie stabilizuje nogę a zastosowana naturalna skóra sprawia że buty są wytrzymałe oraz łatwe w utrzymaniu.

Wewnętrzna ocieplenie Thinsulate daje komfort termiczny nawet w najchłodniejsze dni. Włókna thinsulate odprowadzają wilgoć z wewnętrznej części buta, odbijając przy tym ciepło wytworzone przez ciało.

Rottefella BC Auto

Automatyczne wiązania backcountry, kompatybilne z systemem NNN BC. Dzięki specjalnemu przyciskowi w przedniej części wiązania możemy łatwo i bez schylania się wpiąć but do wiązania. By wypiąć but wystarczy nacisnąć kijkiem by zwolnić mechanizm blokujący. Dzięki 56-milimetrowej płytce, wiązania te pozwalają na lepsze wyczucie narty w trudniejszym terenie. Model BC Auto stworzony został przy użyciu najnowocześniejszych tworzyw sztucznych oraz stali nierdzewnej.

  • Dane techniczne:
  • Kompatybilne z systemem NNN BC
  • -Waga: 472g para
  • Szerokość: 56,5mm
  • Rozmiar: Uniwersalny
1 Przedmioty